РНБО призупинила діяльність ОПЗЖ, Партії Шарія, Опозиційного блоку на час воєнного стану

Дата: 20 Березня 2022
A+ A- Підписатися

Рада нацбезпеки та оборони на час воєнного стану призупиняє діяльність в Україні низки партій, які мають зв’язки з Росією.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у своєму зверненні в ніч проти 20 березня.

Президент зазначив, що враховуючи повномасштабне вторгнення Росії, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з країною-агресором.

Активність політиків, спрямована на розкол чи на колаборацію, не матиме успіху, але отримає жорстку відповідь, а тому РНБО вирішила, враховуючи повномасштабну війну, розв’язану Російською Федерацією, та зв’язки деяких політичних структур із цією державою: призупиняється будь-яка діяльність низки політичних партій на час воєнного стану”, – наголосив Зеленський.

За словами президента, йдеться про такі партії: “Опозиційна платформа – За життя”, “Партія Шарія”, “Наші”, “Опозиційний блок”, “Ліва опозиція”, “Союз лівих сил”, “Держава”, “Прогресивна соціалістична партія України”, “Соціалістична партія України”, партія “Соціалісти”, “Блок Володимира Сальдо”.

Мін’юст вже отримав доручення невідкладно “вжити в установленому порядку вичерпних заходів щодо заборони діяльності зазначених політичних партій“.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter