Путін розповів, що готовий був застосувати ядерну зброю під час Майдану

Дата: 15 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Володимир Путін готовий був віддати наказ застосувати ядерну зброю під час подій на Майдані у 2014 році.

Як повідомляє “Центр журналістських розслідувань“, російський президент заявив про це у фільмі “Крим. Шлях на Батьківщину”, де розповідається, як відбувалася анексія півострова.

Путін назвав Крим “історичною територією Росії” і заявив, що для “захисту Криму” були перекинуті берегові ракетні комплекси “Бастіон” – високоточна зброя, оборонний комплекс для захисту території.

Західні партнери перебувають за тисячі кілометрів, а ми тут, і це наша земля“, – сказав Путін.

Також він розповів, як велася робота з “переконання українських військових“.

Один з командувачів українським флотом навідріз відмовився переходити на сторону “кримської влади”. Я попросив, щоб з ним попрацювали ветерани. “Діди” прийшли і до 7 ранку з ним вели виховну бесіду. До 7 ранку він узяв ручку і папір і написав рапорт про звільнення“, – розповів він.

При цьому Путін додав, що “українські військовослужбовці поводили себе дуже гідно, намагалися зберігати вірність присязі”.

Нагадаємо, сьогодні, напередодні річниці кримського “референдуму”, російське телебачення показало фільм “Крим. Шлях на Батьківщину”, який анонсували напередодні.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, переглянувши анонс, попросив Міністерство юстиції відправити цей фільм до Гаазького трибуналу. На його думку, фільм містить відповідь на питання, хто давав вказівки по захопленню Криму та порушенню міжнародного права, тому може зацікавити міжнародних прокурорів і слідчих.

Сам російський президент вже більше тижня не з’являвся на публіці, що спричинило чутки про його смерть або про державний переворот у Росії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: