Прокурор МКС вивчатиме події, що сталися після Майдану

Дата: 30 Вересня 2015
A+ A- Підписатися

Рішення розширити часові рамки попереднього вивчення ситуації не вплине на здатність зробити висновки.

Як зазначається у повідомленні прес-служби Міжнародного кримінального суду, 8 вересня український уряд подав другу заяву, визнавши юрисдикцію Суду щодо злочинів, вчинених, за твердженнями, “на території України, починаючи з 20 лютого 2014 року” без вказаної кінцевої дати. Перша заява, подана 17 квітня 2014 року, стосувалася злочинів, вчинених, за твердженнями, на території України в період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

25 квітня 2014 року Прокурор розпочав попереднє вивчення ситуації, зосередивши увагу на подіях Майдану. Після другої заяви, враховуючи її юридичні наслідки та взаємопов’язану природу подій в Україні, вирішено розширити часові рамки попереднього вивчення з метою охопити будь-які злочини, вчинені, за твердженнями, на території України, починаючи з 20 лютого 2014 року.

“Рішення розширити часові рамки попереднього вивчення ситуації не вплине на здатність Прокурора зробити відповідні висновки стосовно певної поведінки чи певних подій протягом відповідного періоду“, – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, канцелярія Прокурора Міжнародного кримінального суду проводить незалежне і неупереджене розслідування і судове переслідування злочинів геноциду, злочинів проти людяності та військових злочинів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: