“Прокуратура” Криму пояснила, чому заблокували сайт “Крим.Реалії”

Дата: 05 Серпня 2016
A+ A- Підписатися

Cайт проекту Радіо Свобода “Крим. Реалії” заблокований на території анексованого Росією Криму співробітниками відділу протидії екстремізму і тероризму підконтрольної Кремлю прокуратури півострова.

Про це повідомила російський “прокурор Криму” Наталія Поклонська, повідомляє Радіо Свобода.

“Всі дії, який зараз відбуваються з “Крим. Реалії” – це дії з ініціативи прокуратури республіки Крим, зокрема, співробітників відділу протидії екстремізму і тероризму, що складається з 8 осіб. Це у нас такий забійний відділ, хлопці молодці, працюють дуже узгоджено і координують діяльність усіх оперативних служб по боротьбі з екстремізмом і тероризмом”, – сказала Поклонська російській державній інформагенції “РИА Новости”.

При цьому вона не пояснила причини блокування доступу до інших інформаційних сайтів Криму, які не контролює маріонеткова влада окупованого півострова.

Жодних офіційних звернень на адресу адміністрації сайту або хостинг-провайдера не надходило. Інтернет-провайдери, до яких редакція “Крим. Реалії” звернулася з інформаційним запитом про причини блокування ресурсу, відповідей поки не прислали.

Нагадаємо, з 1 серпня на території окупованого Криму частково заблокований сайт “Крим. Реалії”. Доступ до сайту обмежили кілька інтернет-провайдерів. 2 серпня на півострові почали блокувати сайти “Черноморки”, кримськотатарського телеканалу “АТР”, кримськотатарського інформагентства QHA, он-лайн видань “События Крыма” та “Меридиан”. Частково блокуються ці сайти в більшості районів півострова. Поки сайт “Крим. Реалії” можна бачити в Ялті, а також у сусідній Росії.

В ОБСЄ, коментуючи блокування сайту “Крим.Реалії”, висловили стурбованість порушенням прав користувачів на отримання і поширення інформації в Інтернеті шляхом блокування доступу до інформаційних сайтів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: