Прокуратура АРК висунула 75 обвинувачень екс-посадовцям Криму та Севастополя

Дата: 20 Лютого 2018
A+ A- Підписатися

Прокуратура Автономної Республіки Крим скерувала до судів 75 обвинувальних актів за вчинення державної зради колишніми депутатами Верховної Ради Криму та міської ради Севастополю.

Гюндуз Мамедов. Фото: Прокуратура АРК

Таку цифру озвучив голова наглядового відомства Гюндуз Мамедов, повідомляє у Facebook Прокуратура АРК.

За його словами, 57 актів стосуються колишніх членів кримського парламенту, ще 18 – севастопольських парламентарів.

“Повідомлено про підозру ряду осіб, причетним до переслідування заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу, українських активістів та журналістів”, – додав Мамедов.

Прокурор також нагадав, що на початку 2018 року вдалося затримати колишнього голову окупаційного Міністерства охорони здоров’я Криму Петра Міхальчевського та екс-заступника окупаційного Міністерства спорту.

Мамедов пояснив, що притягнення до відповідальності винуватців воєнних злочинів і злочинів проти національної безпеки та людяності є пріоритетним для роботи кримської прокуратури.

“Кримчанам, які стали заручниками на своїй землі, необхідна підтримка керівництва країни, українців, представників іноземних держав, міжнародних організацій. У свою чергу, правоохоронні органи зобов’язані довести вину винних, суди – винести вироки, засудити зрадників”, – підкреслив він.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter