Правозахисники закликають голову Херсона звільнити радника-расиста

Дата: 21 Січня 2016
A+ A- Підписатися

Призначення радником Херсонського міського голови з питань молоді та спорту Дмитра Семена, який відомий своєю відвертою гомофобною, ксенофобною та расистською позицією, шкодить іміджу міста та країни в цілому.

Так вважають правозахисники із Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

“Вважаємо, що таке кадрове рішення міського голови… нівелює цінність рівності та права людини на місцевому рівні та є несумісним із чинною Національною стратегією у сфері прав людини”, – зауважується у заяві Коаліції.

Правозахисники звертають увагу, що Дмитро Семен поширював подібні думки системно й упродовж тривалого часу, що, відповідно, не є проявом “експресивності” чи поодиноким випадком, а, навпаки, свідчить про щирість відповідних переконань радника Херсонського міського голови.

У Коаліції з протидії дискримінації сподіваються, що таке кадрове призначення сталось через прикру помилку і закликають голову міста переглянути своє рішення.

Раніше, представники ВБО “Точка Опори” заявили, що призначення людини, яка публічно дозволяє собі цькування представників різних меншин, ксенофобію, расизм та гомофобію, виглядає так, що очільник Херсона погоджується з його поглядами та діями.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: