Потерпілі 30 листопада переночували в суді

Дата: 01 Грудня 2016
A+ A- Підписатися

Потерпілі від подій 30 листопада, які, протестуючи проти затягування розслідування подій на Майдані, блокують залу засідань Шевченківського райсуду, провели в суді ніч.

Про це повідомляє на сторінці у Фейсбук група “30-го листопада”.

 “У нас продовжується судове засідання, о 10-й ми тут вже як добу засідаємо. Треба відсвяткувати тортом! можна Roshen)”, – пишуть активісти.

Вони повідомляють, що після електронної петиції голові судової адміністрації України Зеновію Холоднюку їм відкрили туалет на 4-му поверсі.

“Маленька не зрада, але перемога в Шевченківському райсуді столиці європейської України! Нам відкрили туалет на 4-му поверсі, але ми ж на 5-му! Чому так важко зробити елементарне для людей???”, – зазначають активісти.

 Вони також повідомили, що їм потрібен електрочайник.

Як відомо, з ранку середи потерпілі від подій 30 листопада перебувають в залі засідань Шевченківського райсуду (зал № 6, 5 поверх, Вознесенський узвіз 10-б), вимагаючи перекваліфікувати злочин та не затягувати розгляд справи про події 30 листопада 2013 року.

Активісти також вимагають негайної зустрічі з президентом Петром Порошенком та відставки генпрокурора Юрія Луценка як керівника органу досудового розслідування, який саботує розслідування злочинів проти Євромайдану.

Крім того, потерпілі вимагають створити спеціалізований суд для розгляду справ щодо злочинів проти активістів Майдану, склад якого обиратиметься на конкурсній основі за погодженням Громадською радою доброчесності.

Серед інших вимог: оприлюднення результатів атестаційної комісії Нацполіції, оприлюднення імен та прізвищ всіх діючих працівників МВС, причетних до злочинів під час подій Євромайдану, негайне звільнення з лав МВС всіх діючих працівників МВС, причетних до злочинів під час подій Євромайдану.

Потерпілі обіцяють залишитися у цьому залі, поки їх вимоги не будуть виконані. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter