Посадовця визнали винним у невчасному наданні відповіді на запит

Дата: 05 Травня 2015
A+ A- Підписатися

Старший державний виконавець надала відповідь на запит громадянина лише через місяць замість передбачених законом 5 днів.

Як повідомляє офіційний сайт Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, 10 листопада 2014 року громадянин П. звернувся до Комінтернівського відділу Державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції із запитом. Підготувати відповідь на запит було доручено старшому державному виконавцю відділу.

Відповідно до ст. 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації” відповідь необхідно було надати протягом 5 днів. Але старший державний виконавець зробила це лише 11 грудня 2014 року, тобто через місяць.

На підставі складеного Представником Уповноваженого ВРУ з прав людини Іриною Кушнір протоколу та дослідивши матеріали справи, Комінтернівський районний суд м. Харкова визнав винною державного виконавця у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 213-3 КУпАП, а провадження у справі закрито у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення до моменту розгляду справи.

Нагадаємо, після перевірки Секретаріату Уповноваженого Павлоградським міськрайонним судом Дніпропетровської області на директора комунального підприємства 18 лютого 2015 року накладено штраф в розмірі 425 гривень за ненадання відповіді на звернення громадянки. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter