Порошенко пообіцяв повернути Крим

Дата: 23 Лютого 2015
A+ A- Підписатися

Українська влада вживає правових заходів для повернення Криму, але цей процес не буде швидким і легким. 

Про це у своєму зверненні у зв’язку з роковинами трагічних подій на півострові заявив президент Петро Порошенко.

Органами влади вже зараз здійснюється необхідна робота для відновлення прав власності за допомогою міжнародних судів“, – сказав він.

Президент висловив переконання, що цивілізований розвиток Криму та реалізація його потенціалу можливі лише в складі України. За його словами, ті, хто порушував права людини у Криму та здійснював злочини проти держави, постануть перед міжнародним та українським судами.

Ті, хто зараз “націоналізує” власність українських громадян, підприємств, закладів та органів влади, хто у піратський спосіб видобуває з українського шельфу корисні копалини, хто всупереч національному та міжнародному праву використовує інші ресурси України в Криму, мають знати, що доведеться повертати все незаконно взяте та відповідати за вчинене“, – впевнений він.

Порошенко назвав так званий “референдум”, який було проведено у березні минулого року, “фарсом, закликаним прикрити відкриту агресію Росії проти України” і запевнив, що Україна ніколи його не визнає, “тим більше, що переважна частина мешканців Криму, насамперед кримські татари та українці, висловили активний бойкот цьому політичному шоу, зберігши свою відданість Україні“.

Президент зазначив, що є численні факти порушення російськими окупантами прав кримських татар, етнічних українців, росіян, представників інших етносів Криму, що мають проукраїнські погляди, на півострові панує поліцейське свавілля, відбуваються арешти, обшуки, депортації членів Меджлісу.

Порошенко пообіцяв захищати права людей, що переслідуються окупаційною владою, та запевнив, що Україна обов’язково поверне контроль над Кримом, хоч цей процес не буде швидким і легким.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: