Понад 840 дітей поранені внаслідок російської агресії проти України – РНБО

Дата: 05 Березня 2022
A+ A- Підписатися

Понад 840 дітей отримали поранення внаслідок вторгнення російської армії в Україну.

Такі дані станом на 4 березня оприлюднені на сторінці Ради нацбезпеки і оборони у фейсбуку.

Джерело: pixabay.com

“Більше 840 дітей поранені у цій війні. І коли Шойгу (міністр оборони РФ. – Ред.) каже, що вони до мирного населення не мають ніякого відношення, в пеклі буде горіти ця тварина”, – сказав Данілов.

Джерело: фейсбук-сторінка РНБО

Раніше ZMINA повідомляла, що через блокаду російських військ в Охмадиті без потрібної допомоги померли двоє важкопоранених дітей.

Нагадаємо, що внаслідок дій російських окупантів в Україні вже загинули щонайменше 19 дітей, а 31 – отримала поранення. В ООН від Росії вимагають негайно припинити військові дії на території України та виконувати свої зобов’язання щодо захисту дітей від фізичного та психологічного насильства.

Центр прав людини ZMINA, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Truth Hounds, Ukrainian Legal Advisory Group збирають та систематизують воєнні злочини та злочини проти людяності під час російського вторгнення. Для майбутнього трибуналу повідомте нас про такі міжнародні злочини у вашому населеному пункті або районі на warcrimeSOS.UA@gmail.com. 

Ознайомтеся з детальною пам’яткою фіксації доказів злочинів проти цивільного населення.

Про втрати серед цивільних громадян та об’єктів від вторгнення Росії ви можете дізнатись у спеціальному тексті, який підготувала ZMINA. Ми періодично оновлюємо його. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter