Поліція в регіонах по-новому звітуватиме перед громадянами – Князєв

Дата: 04 Березня 2019
A+ A- Підписатися

Відтепер поліція в регіонах звітуватиме перед громадянами щодо проведеної роботи в новому форматі.

Про це розповів голова Національної поліції України Сергій Князєв, передає прес-служба відомства.

Приклад звіту поліції в новому форматі 

Нові звіти міститимуть інформацію про середню швидкість прибуття поліції на виклик – окремо по місту і району, про загальну кількість повідомлень, а також повідомлень, прийнятих та оброблених упродовж певного періоду.

“Нам важлива реакція вашої місцевої громади. Ми розуміємо, що на перший стартовий звіт може бути не зовсім позитивна реакція. Але з кожним місяцем ми будемо нарощувати наші комунікаційні відносини з громадою на місцях. І таким чином ми впровадимо найважливішу вимогу – налагодження комунікації поліції з громадою. Згідно із законом, це є основним критерієм оцінки роботи поліції”, – наголосив Князєв.

З нових звітів громади зможуть дізнаватися як про заохочення поліцейських, так і про притягнення їх до дисциплінарної відповідальності, а також про проблеми з персоналом, некомплект, навантаження на одного поліцейського тощо.

До сьогодні нова форма звітності поліції працювала в тестовому режимі тільки в декількох регіонах Донецької області.

Нагадаємо, що останні дослідження, проведені експертами Харківського інституту соціальних досліджень спільно з Харківською правозахисною групою, показали: більше половини українців незадоволені роботою поліції. Найгіршу оцінку ефективності дали жителі Дніпропетровської, Житомирської, Миколаївської, Херсонської, Київської областей та міста Києва.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: