Поліція у Львові перервала турнір, який організував “Автономний опір”

Дата: 05 Листопада 2017
A+ A- Підписатися

У Львові правоохоронці перервали турнір зі змішаних єдиноборств, який організував “Автономний опір”. Вони шукали вибухівку.

Про це повідомила активістка “Автономного опору” Анна Іванцик, повідомляє“Громадське”.

“Я вважаю, що це продовжується тиск на нашу організацію, бо поліція прийшла і почала виганяти з зали, де проходив 10-й турнір зі змішаних єдиноборств “Нескорені”. З інших приміщень нікого не виводили”, – сказала вона.

За її словами, на місце проведення змагань — до орендованого “Автономним опором” залу — не викликали ані пожежну, ані швидку, ані вибухотехніків.

“Поліція залізничного райвідділку приїхала зі своїм собакою. Ще був власник залу, у якого ми орендуємо приміщення. Він вимагав у поліції більш детальної інформації про те, що відбувається, і скільки часу буде розмінування, бо там тренуються люди”, — додала вона.

Вона також розповіла, що поліція пробула на місці проведення змагань півгодини і, не знайшовши “бомби”, поїхала.

Нагадаємо, 12 жовтня Служба безпеки обшукала помешкання активістів “Автономного опору”. Всупереч вимогам закону, їм не надали можливість скористатися безкоштовною правовою допомогою. 

Згодом в СБУ заявили, що викрили угруповання, яке влаштовувало акції у Львові на замовлення представників Росії.

Активістам повідомили, що вони знаходяться у статусі свідків та відпустили. Попри безапеляційну тональність публічних звинувачень, Служба безпеки не надала жодних фактів, які підтверджують згадану злочинну діяльність щодо повалення конституційного ладу. Самі ж затримані пов’язують цей інцидент із їхньою боротьбою проти незаконного будівництва у місті Львові.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: