Поліція тисне на свідків у справі Гандзюк – юрист

Дата: 16 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

У справі нападу в Херсоні на активістку Катерину Гандзюк поліція тисне на свідків.

Про це у Facebook написав юрист Масі Найєм.

Двох свідків зі Львова, які заявляли, що перебували з 25 липня по 1 серпня з підозрюваним Миколою Новіковим на морі в Херсонській області, уже двічі допитували.

“Без адвоката протягом 6 годин; з адвокатом протягом 3 годин”, – написав Найєм.

Тепер слідчі хочуть допитати свідків на поліграфі, але тільки в Херсоні.

“Навіщо це робиться? Поліграфіст у Херсоні, впевнений, – це на 100% “своя” людина з боку поліції. Є великі сумніви, що результат такого поліграфа буде об’єктивним. До того ж ви розумієте, що його послуги не безкоштовні, а будуть сплачені самими поліцейськими з Херсона”, – зауважив він.

Ще однією причиною допиту він назвав те, що у випадку відмови свідків від поліграфа поліція заявить, що має сумніви у правдивості їхніх показань, а отже, підозрюваний і є нападником.

“Тобто поліції мало двох допитів та того, що за завідомо неправдиві показання свідок несе кримінальну відповідальність. Їм потрібен поліграф. І саме в Херсоні. Але щоб довести, що підозрюваний саме той, їм непотрібно було ані поліграфа, ані перевірки його алібі. Ви розумієте “красу гри”? Взагалі сама поїздка в Херсон цих свідків уже є тиском на них, бо вони мають все кинути й їхати в регіон, в якому відбувається безлад в поліції”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що Катерина Гандзюк не впізнає підозрюваного Миколу Новікова, якого арештувала поліція за підозрою у нападі на неї.

Я співчуваю тому бідоласі, якого затримали по моїй справі поліцейські, на 99% це випадкова людина. Я розумію, що дуже швидко треба було гасити інформаційні хвилі й це робили ціною його долі. Мої близькі, які бачили нападника, кажуть, що це не він“, – заявила вона.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: