Покращення пов’язане з постійним болем: Гандзюк розповіла, як іде процес її лікування

Дата: 26 Вересня 2018
A+ A- Підписатися

Катерина Гандзюк, яку наприкінці липня облили в Херсоні сірчаною кислотою, досі перебуває в реанімації, а процес її лікування проходить тяжко і буде тривати ще довго.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Громадському.

Після замаху на життя Гандзюк, у якої опіки 40% шкіри, перенесла вже 11 операцій з видалення змертвілих тканин та пересаджування шкіри. Остання пройшла 18 вересня.

“Мабуть, я повинна відчувати покращення, але воно все одно пов’язане з постійним болем. Це ще надовго. Це опікова хвороба – її особливість у тому, що вона триває дуже довго. Треба мати багато терпіння”, – розповіла вона.

Рука Катерини після перенесених операцій 

 Активістка також зазначила, чому вважає напад замахом на вбивство.

“Задача полягала в тому, щоб вимкнути мене на декілька місяців. Чого я вважаю це замахом на вбивство? Тому що кислоту вилили мені на голову. Якби хотіли просто попередити або понівечити, лили б на руки, ноги, на обличчя – куди завгодно. Але літр кислоти, який вилили на голову…” – підкреслила вона.

Наразі в замаху на життя Гандзюк підозрюється п’ять осіб. Усі вони учасники АТО, розвідники “Української добровольчої армії”. Четверо з них визнали свою провину. П’ятий співучасник Сергій Торбін, на якого вказують інші підозрювані як на організатора замаху, заперечує свою причетність.

Друзі Гандзюк неодноразово висловлювали занепокоєння, що, на їхню думку, всю провину за скоєний злочин “повісять” на п’ятьох виконавців, а самих замовників так і не буде знайдено і покарано. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: