Подорожніх з низки країн тестуватимуть на штам коронавірусу “Дельта” під час в’їзду до України

Дата: 25 Червня 2021
A+ A- Підписатися

Кабінет Міністрів України вніс зміни до карантинних норм для протидії поширенню коронавірусу штаму “Дельта”. 

Про це повідомили в МОЗ.

Фото: ДПСУ

Із 2 липня іноземці та особи без громадянства, старші за 12 років, мають пройти тестування безпосередньо в пунктах пропуску, якщо повертатимуться з Індії, Великої Британії, Росії чи Португалії. Такі самі умови діятимуть і для громадян України, які повертаються з цих країн. Для тестування, за словами головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, там розгорнуть пункти, де й проводитимуть перевірку на визначення антигену SARS-CoV-2.

Список країн, повернення звідки зобов’язуватиме проходити тест, надалі переглядатимуть. 

У разі позитивного результату іноземці та українці підлягають обов’язковій самоізоляції або обсервації, а їхній супровід від прикордонного контролю до санітарних зон здійснюватимуть працівники Нацполіції. Вже звідти їх скеровуватимуть до закладів охорони здоров’я та місць обсервації.

Нагадаємо, що, за даними ВООЗ, штам коронавірусу “Дельта”, вперше виявлений в Індії, стає дедалі домінантнішим у світі. За прогнозом науковців, нова хвиля пандемії, спричинена ним, може прийти в Україну до початку осені.

В Україні вакцинація проти коронавірусу розпочалася наприкінці лютого поточного року. Станом на 25 червня першу дозу вакцини встигли отримати понад 1,8 мільйона осіб, а вакцинованих обома дозами налічили понад 490 тисяч.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: