Почався збір свідчень очевидців окупації Криму

Дата: 04 Березня 2015
A+ A- Підписатися

До роковин окупації і анексії Криму Російською Федерацією портал “Крим. Реалії” розпочав проект зі збору свідчень очевидців захоплення півострова і мирного опору кримчан.

Портал створив окрему рубрику “Свідоцтва окупації“.

Озброєне захоплення органів влади автономії, блокування російськими військовими і захоплення військових частин і стратегічних об’єктів, мітинги за єдність України і проти вторгнення російських військ, викрадення активістів, “референдум” під дулами “самооборони” та “зелених чоловічків”, стійкість військових, самовідданість цивільних активістів, мужність кримських жінок, боягузтво політиків і воєначальників, зрада і співучасть чиновників у захопленні півострова сусідньою країною – поділіться своїми спогадами подій, свідками яких ви стали“, – пишуть організатори проекту.

Вони закликають очевидців розповісти про ті події, щоб не дати фальсифікувати історію. Портал вже опублікував кілька історій про період окупації півострова. Деякі з авторів цих текстів підписуються псевдонімами – наприклад, “Просто кримчанка”, “Олег Сімферополець”. Організатори проекту зазначають, що думки, висловлені в рубриці “Свідоцтва окупації”, передають погляди самих авторів і не обов’язково відображають позицію редакції.

Надсилати свідоцтва можна на krym_redaktor@rferl.org або через форму відправки на сайті “Крим. Реалії”. Також можна надсилати фото- та відеоматеріали.

Нагадаємо, громадські організації запланували низку заходів, присвячених роковинам окупації Криму Російською Федерацією. Сьогодні у президії Верховної Ради вивісили банер інформаційної кампанії “Крим – це Україна”, що покликана повернути увагу ЗМІ до проблеми окупації півострова. Також футболки з таким написом вдягли народні депутати. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: