Питання фінансової допомоги сім’ям політв’язнів “зависло” у міністерствах

Дата: 13 Квітня 2018
A+ A- Підписатися

Міністерство фінансів відправило на доопрацювання у Міністерство з питань тимчасово окупованих територій України проект порядку використання бюджетних коштів для підтримки сімей політв’язнів, оскільки запропонований порядок “не відповідав змісту і цілям бюджетної програми”.

Про це йдеться у відповіді Мінфіну на інформаційний запит Крим.Реалії.

“Станом на 12 квітня 2018 року доопрацьований проект порядку використання коштів за бюджетною програмою в Міністерство фінансів не надходив”, – йдеться у відповіді.

Водночас 30 березня МінТОТ у відповіді на запит громадської організації “Кримська правозахисна група” повідомило, що ще 31 січня відправило на погодження до Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики проект постанови про порядок використання коштів, закладених у бюджет для підтримки родин українців, позбавлених волі на території Росії та окупованих територіях України. Але на той момент документ не був погоджений. Крім того, у МінТОТ повідомили, що 2 лютого направили згаданий проект порядку на правову експертизу до Міністерства юстиції.

Про це розказала Центру інформації про права людини голова “Кримської правозахисної групи” Ольга Скрипник.

За її словами, міністерство не надало на запит організації копію документа, пообіцявши оприлюднити його на офіційному сайті після затвердження. Тож на сьогодні невідомо, які саме зауваження Мінфін має до документа.

Як відомо, у Держбюджеті України на 2018 рік Міністерству з питань тимчасово окупованих територій України на реалізацію заходів щодо захисту і забезпечення прав та інтересів осіб, позбавлених особистої свободи в результаті дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Росії на окремих територіях Донецької і Луганської областей, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, і тимчасово окупованій території України, а також підтримку зазначених осіб і членів їхніх сімей передбачено 96,7 мільйона гривень.

У лютому 2018 року перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юсуф Куркчі повідомляв, що відразу після затвердження порядку виділення бюджетних коштів буде розроблена процедура виплат коштів сім’ям політв’язнів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: