Під нові санкції РНБО потрапили 13 журналістів

Дата: 16 Травня 2017
A+ A- Підписатися

До санкцій РНБО, які сьогодні ввів в дію президент, потрапили 12 журналістів з Росії, Болгарії, Польщі, Молдови та Німеччини і одна українка.

У санкціях йдеться про відмову в наданні та скасуванні віз, застосуванні інших заборон в’їзду на територію України строком на один рік.

До списку увійшли п’ятеро іноземних журналістів: болгарська журналістка Магдалена Ташева; блогер “Novorossia News Agency”, “Adnovum” (Польща) Давід Березіцький; кореспондент телекомпанії НТВ (Німеччина) Максим Бєрьозін; журналіст, блогер інформагентства “Novorossia News Agency” (Польща) Давид Худжец; блогер, керівник Єдиного інформаційно-аналітичного центру “Eurasia inform” (Молдова) Володимир Букарський.

Також у санкційний список потрапили семеро російських представників ЗМІ: журналіст інформаційного агентства Ruptly Данило Анісімов; генеральний директор міжнародної мережі “Первый канал” Олексій Єфімов, президент медіа-холдингу “Красная звезда” Олексій Піманов; редактор газети “Известия” Олександр Потапов; журналіст, головний редактор журналу “Эксперт” Валерій Фадєєв; головний редактор видання “Российская газета” Владислав Фронін; головний редактор видання Взгляд.ру Олексій Шаравський.

У санкційному списку також значиться громадянка України Олена Березовська, яка проживає у Москві та керує інтернет-виданням Украина.ру, створеного інформаційним агентством “Russia today” у РФ. Крім відмови в наданні та скасуванні віз і забороні в’їзду на територію України, документом передбачається блокування активів Березовської (тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном) строком на три роки.

Нагадаємо, 15 травня Президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, які передбачають блокування доступу до російських соцмереж “ВКонтакте” і “Однокласники”, а також до сервісів “Яндекса” і Mail.ru.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: