Під Радою встановили “Лабіринт стереотипів” на підтримку жінок, які йдуть на вибори

Дата: 22 Вересня 2020
A+ A- Підписатися

У Києві під стінами Верховної Ради встановили інсталяцію “Лабіринт стереотипів”, яка ілюструє перешкоди на шляху жінки, що йде в політику. Мета артінсталяції – висловити підтримку всім жінкам, які балотуватимуться на місцевих виборах у жовтні.

Лабіринт встановили в межах кампанії з підтримки ґендерної рівності “Йдеш у політику не одна”, який реалізують громадські організації “Український жіночий фонд”, “Український жіночий конгрес” та “Інститут розвитку регіональної преси”.

Інсталяція займає площу 80 м² і складається з восьми інтерактивних кімнат із технологією доповненої реальності.  У кожній з них – авторські роботи українських дизайнерок-ілюстраторок.

“Сьогоднішній проєкт “Йдеш у політику не одна” є прекрасним мистецьким проєктом українських жінок, які хотіли показати, що бути жінкою в політиці не є прямим, простим шляхом. Жінка має долати різні стереотипи, уявлення, навішені на жінку з погляду суспільства”, – сказала під час відкриття перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

Вона розповіла, що, коли її призначили на посаду першого заступника міністра інформаційної політики, одне з українських видань зробило публікацію із заголовком “Блондинка Стеця чекає його вказівок”.

“Для мене це був шок! Жінка будь-де – це є нормальним! Ключове – це особистий вибір кожної з нас”, – згадала Джапарова.

Інсталяція буде під Верховною Радою один день, а в останній день реєстрації кандидатів на місцеві вибори, 24 вересня, її перенесуть під ЦВК.

Нагадаємо, чергові місцеві вибори в Україні мають відбутися 25 жовтня 2020 року.

За матеріалами ТСН та Укрінформу

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: