Під час ракетних ударів по Харкову постраждали офіс і авто Данської ради у справах біженців

Дата: 24 Квітня 2024
A+ A- Підписатися

Під час ракетних ударів російських військових по Шевченківському району Харкова сьогодні, 24 квітня, вночі було пошкоджено офіс та автомобілі Данської ради у справах біженців (DRC). Організація тимчасово зупинила допомогу.

Про це Данська рада у справах біженців повідомила на своїй сторінці у фейсбуку. 

Під час нічного обстрілу Харкова постраждали автомобілі Данської ради у справах біженців. Фото: Харківська обласна військова адміністрація

“Внаслідок нещодавніх обстрілів Харкова пошкоджено офіс DRC, що змушує нас тимчасово призупинити надання гуманітарної допомоги в області”, – повідомили в організації.

За інформацією Данської ради, дві ракети влучили поряд з їхнім офісом і завдали “значних збитків офісним приміщенням та автомобілям”.

“Поки що відомо про двох цивільних осіб, які постраждали внаслідок жахливого нічного удару. На щастя, нам вдалося зв’язатися з усіма співробітниками DRC – ніхто з них не отримав поранення. Ескалація нападів на Харків підвищує тривогу за життя цивільного населення та цивільної інфраструктури”, – йдеться в повідомленні організації.

Крім того, DRC вкрай стурбована ситуацією з безпекою колег, які щодня ризикують своїм життям, щоб допомагати найуразливішим верствам населення в України.

“Гуманітарні операції та працівники не є і ніколи не повинні бути мішенню. Ми просимо всі сторони конфлікту дотримуватись принципів міжнародного гуманітарного права та утримуватися від нападів не тільки на гуманітарні об’єкти та працівників, а й на цивільне населення та цивільну інфраструктуру”, – заявив директор DRC в Україні Юліан Закрзєвський.

Організація також запевнила, що залишається вірною гуманітарній місії в Харківській області та відновить роботу програм підтримки якнайшвидше. 

Нагадаємо, раніше в Авдіївці на Донеччині під час російського обстрілу дістав поранення волонтер із Запоріжжя Владислав Маховський, який приїхав евакуювати цивільних з міста.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter