Партію Навального в Росії позбавили реєстрації

Дата: 29 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

Міністерство юстиції Російської Федерації позбавило реєстрації “Партію прогресу” Олексія Навального.

Як повідомляє Центр журналістських розслідувань, визнав недійсним документ про реєстрацію партії.

Мін’юстом Росії прийнято рішення про визнання документа про державну реєстрацію політичної партії “Партія прогресу” таким, що втратив силу і виключення відомостей про неї та її структурні підрозділи з Єдиного державного реєстру юридичних осіб“, – йдеться в повідомленні на сайті відомства.

У російському Мін’юсті зазначають, що організація не виконала вимог закону “Про політичні партії”, згідно з яким мала зареєструвати регіональні відділення не менш ніж у половині суб’єктів РФ не пізніше ніж через 6 місяців з дня реєстрації партії.

У жовтні 2014 року представники партії повідомили в міністерство про реєстрацію 44 регіональних відділень, хоча насправді було створено лише 16 представництв.

Нагадаємо, на Манежній площі у Москві ввечері 15 січня було затримано більше 10 учасників акції на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального та його брата Олега. Під час розгону акції поліція побила журналіста “Відкритої Росії” Єгора Максимова. Акція протесту проти вироку братам Навальним у справі “Ів Роше” була запланована на день винесення вироку – 15 січня 2015 року. Однак первинну дату засідання суду було перенесено. 30 грудня Замоскворецький суд Москви визнав братів Олексія та Олега Навальних винними за статтею про “шахрайство у сфері підприємницької діяльності” у справі “Ів Роше”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter