Папа Римський заявив, що церква має вибачитись перед геями

Дата: 27 Червня 2016
A+ A- Підписатися

Римо-католицька церква має вибачитись перед геями за своє колишнє ставлення до них.

Про це Папа Римський Франциск заявив, відповідаючи на питання журналістів в літаку по дорозі з Вірменії, повідомляє BBC.

За словами понтифіка, церква не має права судити геїв і повинна ставитися до них з повагою. При цьому, як зазначив Франциск, деякі політизовані моделі поведінки спільноти геїв можна засудити за те, що вони “трохи образливі для інших”.

“Якщо людина знаходиться у такій ситуації і при цьому у нього добра воля, він шукає Бога, хто ми такі, аби судити?” – додав він. 

Також, за словами Папи Римського, церква має попросити вибачення у інших людей, до яких вона раніше ставилася несправедливо: бідняків, жінок і дітей, що піддавалися експлуатації. Крім того, на його думку, церква має попросити вибачення у суспільства за те, що не змогла підтримати сім’ї, які пережили розлучення або зіткнулися з іншими серйозними проблемами.

Багато представників гей-спільноти вважають нинішнього понтифіка наймилостивішим Папою Римським в новітній історії. У той же час більш ліберальна позиція Франциска з багатьох актуальних питань сім’ї та суспільства зазнає різкої критики з боку консервативних кіл Римсько-католицької церкви.

Фото з сайту FMG.NEWS

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: