Папа Римський поспілкувався з ВІЛ-позитивними ув’язненими

Дата: 25 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Папа Римський поспілкувався у італійській тюрмі з ув’язненими, близько 10 з яких – ВІЛ-позитивні, геї або трансгендери.

Як повідомляє Національний ЛГБТ-портал України з посиланням на AIDS. ua, Папа Римський Франциск відвідав в’язницю Giuseppe Salvia в Неаполі, де зустрівся з ув’язненими, а з деякими з них розділив трапезу. За даними Daily Mail, щонайменше 10 ув’язнених були ВІЛ-позитивними, геями або трансгендерами.

У в’язниці, що є однією з найбільших в Італії, відбувають покарання близько 1900 ув’язнених. Пастирське піклування забезпечують 3 капелана, 3 черниці, 35 волонтерів. За допомогою жеребкування було обрано 90 ув’язнених, які отримали можливість побачитися з головою Католицької церкви. 

Франциск зазначив, що отримує багато зворушливих листів від ув’язнених з усього світу. Він поспілкувався з ув’язненими та відповів на їхні запитання.

Один з них запитав Папу від імені всіх співкамерників: “Чи зможемо ми, люди з клеймом на все життя, відкинуті суспільством, виключені з багатьох програм реінтеграції, знайти себе, стати своїми поза цими стінами?“.

Папа Римський відповів, що таврування колишніх ув’язнених є “великою несправедливістю“, та згадав, що “першим святим у церкві” був засуджений до смерті розбійник, якому Христос сказав: “Сьогодні ж будеш зі мною в раю“. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: