Папа Римський порівняв фейки із поїданням екскрементів

Дата: 08 Грудня 2016
A+ A- Підписатися

Папа Римський Франциск засудив велику кількість дезінформації в пресі, назвавши її “можливо, найгіршою шкодою, яку можуть завдати ЗМІ”.

Як повідомляє російська служба ВВС, понтифік порівняв споживання суспільством фейкових новин зі схильністю до копрофагії (поїдання власних або чужих екскрементів).

“Я думаю, що ЗМІ повинні бути більш зрозумілими, більш прозорими і не опускатися – вибачте на слові – до копрофілії, тобто постійного бажання розповідати про скандали і гидоти, навіть якщо це правда”, – сказав Франциск в інтерв’ю бельгійському католицькому виданню Tertio.

Понтифік переконаний, що люди не можуть зробити серйозних висновків про ту чи й іншу ситуацію, коли медіа дають тільки частину правди, а не загальну картину.

Недостовірні повідомлення також торкнулись Папу Римського. Під час виборчої кампанії в США в соціальних мережах почали поширюватися повідомлення про те, він нібито підтримував одного з кандидатів.

Як відомо, критики зазнала, зокрема, соцмережа Facebook, якій дорікали за нездатність виявляти і оперативно видаляти помилкові новини.

У той же час днями Facebook анонсував тестування алгоритму, який має допомогти виявляти і фільтрувати псевдоновинні повідомлення.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: