Папа Римський підтримав одностатеві цивільні партнерства

Дата: 21 Жовтня 2020
A+ A- Підписатися

Папа Римський Франциск висловився на підтримку одностатевих союзів, заявивши, що гомосексуали повинні бути захищені відповідним законом про цивільне партнерство.

Про це він говорить у документальному фільмі “Франциск”, прем’єра якого відбулась у середу, пише Reuters.

“Гомосексуали мають право бути в сім’ї. Вони діти Божі і мають право на сім’ю. Ніхто не повинен бути через це покинутим або нещасним”, – сказав Франциск.

Глава католицької церкви закликав прийняти “закон про цивільний союз”.

“Ми повинні створити закон про цивільний союз. Так вони будуть захищені законом. Я підтримував це”, – сказав він.

Видання припускає, що папа мав на увазі той випадок, коли він на посаді архієпископа Буенос-Айреса виступав проти законодавства про затвердження одностатевих шлюбів, але підтримував певний правовий захист для таких сімейних пар.

Папський біограф Остін Івері заявив Reuters, що коментарі папи у фільмі були однією з найбільш чітких мов, яку Понтифік використовував на цю тему з моменту обрання у 2013 році.

Режисер документального фільму “Франциск” – Євген Афінеєвський. Він також знімав стрічку “Зима у вогні: Боротьба України за свободу”.

У стрічці “Франциск” йдеться про війну в Сирії і Україні, а також про переслідування мусульман рохінджа.

У фільмі Папа Франциск відповідає на питання, ділячись “зворушливими прикладами зі своїх життєвих уроків”, відновлюючи ідеали, які “можуть допомогти нам побудувати міст до кращого майбутнього.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter