Пандус, який “лякав собачок”, поки не демонтуватимуть

Дата: 08 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

Пандус, на який скаржились мешканці одного з будинків Деснянського району Києва, через те, що він нібито лякає собачок та займає забагато місця, поки не демонтуватимуть. 

Про це повідомили у КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва” у  відповідь на запит Центру прав людини ZMINA

Фото з фейсбуку Олени Пастушенко

Раніше у своїй публікації на фейсбуці мешканка будинку Олена Пастушенко, повідомила: через те, що означене підприємство-замовник пандуса отримує скарги від мешканців, а сама споруда встановлена з порушеннями, її, можливо, знесуть.  

За словами головного інженера підприємства Геннадія Синельника, пандус дійсно не відповідає державно-будівельним нормам. Утім, наголошує чоловік, роботи зі встановлення нового проектного пандуса вже включені в реєстр потреб для виконання капітального ремонту будинку.  

“Поки ці роботи не включать у перелік об’єктів, на яких виконуватимуть капітальний ремонт будинків району у 2020 році, пандус не демонтуватимуть”, – зазначив головний інженер. 

Він пояснив, що безпосереднє облаштування входів до будинків засобами безперешкодного доступу здійснюють на етапі реконструкції, будівництва чи капітального ремонту. Водночас порядок формування тарифів на утримання будинків, згідно з постановою Кабміну, не включає в себе вартість таких послуг. 

Синельник додав, що скарг щодо демонтажу пандуса від мешканців будинку їхнє підприємство не отримувало. 

Нагадаємо, що Центр прав людини ZMINA публікував покрокову інструкцію про те, як встановити пандус у своєму будинку. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: