Омбудсман “зняла” рекламу із жінкою-сексоб’єктом у Сумах

Дата: 20 Жовтня 2017
A+ A- Підписатися

За зверненням Омбудсмана у Сумах припинили розповсюдження і оштрафували замовника дискримінаційної реклами, де жінка була зображена як сексуальний об’єкт і нічим не пов’язана із рекламованою послугою.

Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Згідно з повідомленням, порушення було виявлено під час моніторингу офісу Омбудсмана щодо дотримання рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у рекламі з метою виявлення зображень або тверджень, які є дискримінаційними за ознакою статі людини.

“За наслідками моніторингу, в м. Сумах виявлено зовнішню рекламу натяжних стель із написом “Натянуть может каждый. Удовлетворить – профессионал” та зображенням жінки як сексуального об’єкта, яка нічим не пов’язана з рекламованою послугою та не має прямих асоціацій із рекламованою послугою”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Після скарги Омбудсмана Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів поінформувала про те, що за порушення вимог статей 7 та 8 Закону України “Про рекламу” до рекламодавця застосовано штрафні санкції відповідно до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 № 693. А розповсюдження дискримінаційної реклами припинено.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter