Окупаційна влада засудила севастопольця до 2,5 року за “заклики до екстремізму”

Дата: 03 Травня 2024
A+ A- Підписатися

В тимчасово окупованому Севастополі незаконний “суд” засудив чоловіка до двох з половиною років колонії за “заклики до екстремізму”.

Про це інформує “Крим.Реалії” з посиланням на повідомлення, створеного Росією незаконного “управління ФСБ Республіки Крим”.

Повідомляється, що 51-річний кримчанин публікував у соцмережах матеріали “із закликами до здійснення насильницьких дій щодо групи осіб, виділеної за ознакою національності – росіян”.

Також у відомстві додали, що чоловік раніше притягувався до відповідальності за нібито дискредитацію збройних сил РФ

Окупаційний “суд” відправив севастопольця до колонії загального режиму з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з адмініструванням сайтів.

Стверджується, що вирок винесено ще у січні. Захист подавав апеляцію, утім, незаконний “Севастопольський міський суд” відхилив скарги засудженого.

2 квітня 2024 року Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим заявило, що кримчани “продовжують чинити невтомний спротив окупантам, демонструючи свою незламну віру в деокупацію тимчасово окупованого півострова”. Відомство оприлюднило нові факти боротьби та опору загарбникам, які демонструють громадини України в Криму.

Так, до прикладу, жителя тимчасово окупованого Криму Джеппара Сейтмамутова, який у своїх соціальних мережах публікував проукраїнські дописи, затримали окупанти. Попри те, що чоловік погано спілкується російською, окупанти змусили його просити вибачення на камеру. Матеріали направили до “суду”.
 
 Єрьоменко Сергій з тимчасово окупованого Сімферополя у соціальних мережах висміював російську армію та негативно висловлювався про Російську Федерацію та про розшукуваного Міжнародним кримінальним судом Володимира Путіна. Російські силовики незаконно провели обшук в домівці чоловіка, після чого затримали його.
 
Раніше правозахисна організація “Кримський процес” підрахувала, що у 2023 році середня кількість переслідувань у справах про “дискредитацію” окупаційної армії РФ у Криму склала 33 протоколи на місяць. При цьому роком раніше кількість переслідувань становила 22 щомісяця.
 
Пізніше Кримська правозахисна група повідомила, що в період з 1 жовтня 2023 року по 31 березня 2024 року російські суди в Криму ухвалили як мінімум 211 постанов про призначення адміністративного покарання за “дискредитацію” збройних сил РФ.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter