Один з фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” скаржиться на погіршення здоров’я

Дата: 29 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

Фігурант сфабрикованої “справи Хізб ут-Тахрір” Арсен Джеппаров, якого незаконно тримають у Росії, скаржиться на погіршення здоров’я.

Про це повідомив його адвокат Айдер Азаматов, повідомляє у Facebook “Кримська солідарність”.

У СІЗО в Ростові-на-Дону Джеппаров перебуває вже 7 місяців.

“У нього сильні головні болі і німіє права частина голови і рука, також високий артеріальний тиск. Медики СІЗО не надають необхідної медичної допомоги. За його словами, після тривалих прохань надати допомогу можуть дати таблетку від голови”, – повідомив захисник кримчанина.

За інформацією Азаматова, якщо його підопічному не надати медичної допомоги, то в нього може статись інсульт.

Нагадаємо, що на початку 2016 року в Ялті силовики затримали Арсена Джеппарова, Рефата Алімова, Емір-Усеїна Куку, Мусліма Алієва, Інвера Бекірова і Вадима Сірука. Їх звинуватили у причетності до забороненої в Росії ісламської політичної організації “Хізб ут-Тахрір”.

Захисники заарештованих і засуджених у “справі Хізб ут-Тахрір” кримчан вважають їх переслідування мотивованим за релігійною ознакою. Адвокат Еміль Курбедінов зазначає, що переслідувані у цій справі російськими правоохоронними органами – переважно кримські татари, а також українці, росіяни, таджики, азербайджанці та кримчани іншого етнічного походження, які сповідують іслам.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter