Новий уповноважений з питань сім’ї виявився гомофобом

Дата: 09 Березня 2016
A+ A- Підписатися

Кабмін призначив урядовим уповноваженим з питань сім’ї та сімейних цінностей президента всеукраїнського благодійного фонду “Сім’я” Адріана Буковинського.

Як повідомляє Національний ЛГБТ-портал, Буковинський є відомим гомофобом.

“Суспільству нав’язують антинорми, нас готують до їхнього прийняття. Очікується, що суспільство змінить свій погляд на ці питання. Зараз на даному етапі ми дискутуємо про права геїв і лесбіянок. Але потрібно говорити і про інші персонажі гендерного спектру – педофілів, некрофілів, зоофілів і т. д. Це все ланки одного ланцюга”,заявляв він на прес-конференції 28 лютого 2013 року.

Посадовець мав виконувати завдання з питань забезпечення комплексного і скоординованого підходу з формування ефективної державної сімейної політики.

Після шквалу критики уряд вирішив відкликати Буковинського з посади. ВБО “Точка опора”, яка опікується правами ЛГБТ, виступила із заявою, де привітала таке рішення. Однак правозахисники закликали взагалі скасувати цю позицію, оскільки в Україні вже є відомство, яке опікується сімейною політикою – Міністерство молоді та спорті. 

“Інститут сімї в Україні та сімейні цінності повинні будуватися на повазі до прав людини, рівного ставлення та недискримінації за будь-якими ознаками”, – сказано в заяві. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: