Нові супермаркети зобов’яжуть проектувати туалети для всіх відвідувачів

Дата: 20 Травня 2019
A+ A- Підписатися

Із серпня поточного року всі супермаркети будуть зобов’язані проектувати туалети для відвідувачів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Відповідна норма міститься в нових Державних будівельних нормах. 

“В усіх нових і реконструйованих великих супермаркетах, гіпермаркетах та інших продовольчих магазинах з торговельною площею 2500 кв. м і вище та універсальним асортиментом товарів мають бути обов’язково громадські туалети. Розрахунок – один санітарний прилад на 600 кв. м торговельної площі, але не менше чотирьох санітарних приладів на об’єкт”, – розповів заступник міністра. 

До цього проектувальники зобов’язані передбачати громадські вбиральні для відвідувачів лише в непродовольчих торговельних центрах, тобто в торговельних та торговельно-розважальних центрах, універмагах, великих магазинах одягу, взуття, дитячих товарів тощо. 

“Новими змінами ми підвищуємо комфорт при відвідуванні і великих продовольчих магазинів. Туалетні кімнати мають бути роздільними для чоловіків та жінок та обов’язково мати універсальну кабіну для людей з інвалідністю”, – наголосив Лев Парцхаладзе.

Як відомо, з 1 квітня цього року набули чинності нові Державні будівельні норми, які, зокрема, впроваджують обов’язкове створення безбар’єрного простору для всіх маломобільних груп населення в Україні. Про те, чого ще чекати від нових будівельних норм, читайте тут

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: