Нові патрульні заповнюватимуть протоколи на планшетах

Дата: 23 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Щоб виключити необхідність готівкового розрахунку, сплатити штраф можна буде банківською карткою прямо на місці.

Як повідомляє “Українська правда“, заступниця голови МВС Ека Згуладзе презентувала перший набір патрульних поліцейських.

Стати новими патрульними забажало 33 000 людей, з них відібрали 1500. У середині червня вони почнуть роботу замість 1600 звільнених співробітників. У обов’язки патрульних входитиме проведення слідства на місці ДТП. Зарплата становитиме 8-10 тисяч гривень, при цьому претенденти під час відбору не знали, скільки вони зароблятимуть.

Претенденти пройшли багаторівневі тести та продовжили навчання в Академії управління Міністерства внутрішніх справ. Майбутні патрульні вивчатимуть основи правоохоронної діяльності, тактику, теми дискримінації й толерантності, корупції, стресу, а також основи комунікації й першу медичну допомогу. За підсумками навчання відбудуться іспити.

За словами Згуладзе, 70% майбутніх патрульних – люди з вищою освітою, серед них багато менеджерів, інженерів, технологів, а колишніх правоохоронців майже немає. Середній вік – 25 років.

Кожен патрульний матиме планшет, через який він буде зв’язуватися з базою даних, порушник зможе отримати електронний протокол і квитанцію або розплатитися банківською карткою на місці, не використовуючи готівку.

Нагадаємо, у наказі щодо впровадження індивідуальних номерів для міліції правозахисники знайшли моменти, що свідчать про недосконалість цієї реформи. Експертів Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів здивувало, що номери наноситимуться на шоломи з боку потилиці, самі шоломи кожен день видаватимуть різні, а номери записуватимуть до журналу, що має гриф “для службового користування”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: