NewsOne скасував телеміст із російським телеканалом

Дата: 08 Липня 2019
A+ A- Підписатися

Український телеканал NewsOne скасував анонсований 12 липня телеміст із російським каналом “Россия 24” під назвою “Треба поговорити”.

Про це йдеться на офіційному сайті телеканалу. 

Причиною скасування на телеканалі назвали масовану інформаційну атаку.

“У хід пішли заяви про акції протесту біля каналу, а з учорашнього вечора – і прямі погрози фізичної розправи стосовно журналістів і їхніх близьких. Ми вважаємо, що такі дії щодо телеканалу повертають Україну в часи прямого залякування і тиску на журналістські свободи. Ми вважаємо, що людське життя є головною і абсолютною цінністю, і тому питання припинення війни, встановлення миру і повернення українських полонених додому повинні бути головним питанням для обговорення всіма українськими ЗМІ”, – йдеться в заяві на сайті. 

Як відомо, інформація про проведення спільного телемосту під назвою “Треба поговорити” з’явилася 7 червня. Його в ефірі телеканалу “Росія 24” анонсував директор російського державного міжнародного інформаційного агентства “Росія сьогодні” та ведучий пропагандистських програм на російському телебаченні Дмитро Кисельов. Імовірне проведення шоу спричинило хвилю обурення: прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав майбутній ефір спробою реваншу та закликав керівництво українського каналу NewsOne відмовитися від цієї ідеї, а низка експертів наголошувала на тому, що проведення телемосту – порушення чинного законодавства. 

Зі свого боку президент України Володимир Зеленський, реагуючи на спробу проведення телемосту, запросив очільника РФ Володимира Путіна провести зустріч у Мінську. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter