Найбільше образ в інтернеті отримують жінки та представники меншин – The Guardian

Дата: 04 Травня 2016
A+ A- Підписатися

Найбільше образливих коментарів в інтернеті отримують жінки та представники меншин.

Такого висновку дійшло видання The Guardian, проаналізувавши 70 мільйонів коментарів на власному сайті, залишених читачами з 1999 року. Під образливими коментарями маються на увазі погрози вбити, зґвалтувати або заподіяти шкоду; принизлива лексика, перехід на особистості та “зневажливий тролінг”. 

Аналіз показав, що з 10 авторів, які отримали найбільшу кількість образливих коментарів, 8 були жінками і двоє – темношкірими чоловіками. Серед цих восьми жінок одна була мусульманкою і одна – єврейкою. 

Над лінією – більше заблокованих коментарів під статтями, написаними жінками. Під лінією – більше заблокованих коментарів під статтями, написаними чоловіками. Графіка: The Guardian

“Статті, написані жінками, отримують більше блокованих (тобто образливих або лайливих) коментарів майже в усіх розділах сайту. Але чим більш “чоловічим” є розділ, тим більше блокованих коментарів одержують авторки статей (наприклад, розділи “Спорт” і “Технології”). Розділ “Мода”, де більшість статей написано жінками, один із небагатьох, де чоловіки-автори незмінно отримують більше блокованих коментарів”, – додають у виданні. Наразі 1,4 млн коментарів (приблизно 2%) заблоковані модераторами сайту.

Автори дослідження звертають також увагу на те, що статті про фемінізм та зґвалтування традиційно збирають дуже велику кількість образливих коментарів.

“В цьому дослідженні ми зосередилися на гендері частково тому, що хотіли перевірити теорію, що жінки зазнають більше образ, аніж чоловіки. Однак і автори, й модератори зазначають, що представники етнічних та релігійних меншин, а також представники ЛГБТ-спільноти, судячи з усього, одержують непропорційно велику кількість образ”, – відзначають у виданні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: