На початку 2019 року Німеччина відмовила майже всім прохачам церковного притулку

Дата: 10 Червня 2019
A+ A- Підписатися

Федеральне відомство з міграції та біженців (BAMF) за перші чотири місяці 2019 року відхилило більшість заяв прохачів церковного притулку. 

Про це пише “Німецька хвиля” з посиланням на медіагрупу “Funke”. 

Повідомляється, що лишень у квітні Федеральне відомство з міграції та біженців схвалило дві зі 147 заяв. У 2018 році ця цифра за той самий період наближалася до 12%. 

Загалом за чотири місяці 2019 року до відомства подали 250 заяв від шукачів церковного притулку. Минулого року за той самий період такий справ було 1 520.

Протягом 2015 та 2016 років у 80% справ, які подавали церкви, відомство ухвалило позитивне рішення. 

Німецькі церкви надають захист мігрантам, які переживають складні ситуації, пов’язані з вірою. Вони передають такі справи для вивчення Федеральному відомству з міграції та біженців. У такий спосіб церква намагається запобігти неминучій депортації шукачів церковного притулку до країн, де їм загрожує небезпека. 

ЗМІ повідомляє, що німецькі церкви часто є надією для тих, кому влада відмовила в статусі біженця. Багато парафій відкривають свої двері таким людям для того, щоб відтермінувати неминучу депортацію або запобігти їй. Протягом кількох тижнів або місяців мігранти живуть на їхніх територіях, що перебувають під тимчасовим захистом від поліції. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: