На підконтрольну Україні територію повернули 60 в’язнів з Луганщини

Дата: 20 Березня 2019
A+ A- Підписатися

Проросійські бойовики передали на підконтрольну уряду України територію 60 засуджених з в’язниць окремих районів тимчасово окупованої території Луганської області.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Уповноважена з прав людини Верховної Ради Людмила Денісова

В’язнів передали в містечку Щастя. Усі люди продовжать відбування покарання на підконтрольній Україні території. За словами Денісової, за останні три місяці в Україну з ОРЛО перемістити 135 ув’язнених, 22 з яких уже звільнено у зв’язку із закінченням строку відбування покарання.

“Чотири особи, у тому числі жінка, серед 60 переміщених сьогодні осіб перебували більш ніж дев’ять років у пенітенціарних закладах на тимчасово окупованій території Луганської області без рішення суду. Тобто їх вину не було доведено у законному порядку. Це є грубим порушенням їх прав на справедливий суд”, – написала вона.
 
Наступний візит, під час якого планують теж повернути на підконтрольну Україні територію 60 в’язнів, відбудеться наприкінці квітня. Також Денісова обговорила питання можливості передання Україні засуджених з реєстрацією на непідконтрольній українському уряду території, зокрема території окупованого Криму. 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: