На Львівському форумі видавців презентують нову книжку Тамари Марценюк про фемінізм

Дата: 14 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

На двадцять пятому Львівському форумі видавців, який відбудеться у вересні цього року, презентують книжку Тамари Марценюк “Чому не варто боятися фемінізму”.

Про це повідомляє портал Yakaboo.ua.

Тамара Марценюк

На думку авторки, книга розрахована на широку аудиторію: студентство, активістів та активісток, журналістське середовище та тих, хто прагне більше розібратись у фемінізмі. В книзі Марценюк також розгляне питання чоловіків та маскулінності. 

“Чоловіки бояться фемінізму, бо не хочуть втрачати свої привілеї, які мають завдяки усталеним ґендерним ролям. З іншого боку, у контексті ціни, яку чоловіки платять за привілейоване становище, слід говорити про кризу маскулінності. Криза маскулінності – це нездатність чоловіків відповідати суспільним очікуванням до них, результатом чого часто стають так звані деструктивні суспільні практики – самогубство, ризикована поведінка, погане здоров’я, алко- і наркозалежність тощо”, – зауважує вона.

За словами Марценюк, Україна має хорошу законодавчу базу, проте відсутню політичну волю, оскільки більшість рішень не втілюють у життя.   

Нагадаємо, що у травні цього року в Києві видавництво “Видавництво” презентувало книгу про 50 видатних українок та їхній внесок у розвиток країни. Над першим томом книги сім з половиною місяців працювали 120 авторів та ілюстраторів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: