На Кіровоградщині батьки морили голодом чотирирічного сина

Дата: 14 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

На Кіровоградщині у місті Новоукраїнка соціальна служба вилучила із сім’ї дитину, яку батьки морили голодом.

Про це повідомляє місцеве видання “Кіровоградська правда”.

Про ситуацію соціальним службам повідомили медики, які 9 серпня приїхали до родини на виклик, щоб оглянути іншу дитину – 10-місячне немовля. При цьому батьки тоді відмовилися від госпіталізації хлопчика.

“Ми одразу поїхали до сім’ї, однак у будинок нас не пустили. Довелося звернутися до поліції та прокуратури. Правоохоронці у свою чергу звернулися до суду за санкцією. У помешкання потрапили лише після того, як поліція отримала дозвіл суду”, – розповів начальник місцевої служби у справах дітей Олександр Спринсян.

У службі наголошують, що досі родина не стояла у них на обліку, бо сигналів про неналежне виконання батьківських обов’язків не надходило. Також не було можливості оглянути й оцінити умови проживання дітей, оскільки працівників не пускали в помешкання.

ОБЕРЕЖНО, ШОКУЮЧІ ФОТО

На сьогодні медики проводять експертизу, щоб зрозуміти, як довго не їв хлопчик, який у чотири роки важить лише 7 кілограмів замість 16 за віковою нормою. 

Крім чотирирічного сина, у родині є ще троє доньок – 2008, 2012 і 2017 років народження, але спеціалісти кажуть, що вони перебувають у належному стані.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за злісне невиконання батьківських обов’язків. Наразі вирішується питання про позбавлення прав батьків.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter