На камені пам’яті у Бабиному Яру намалювали свастику

Дата: 30 Січня 2015
A+ A- Підписатися

Сьогодні, 30 січня, о 6 ранку у Національному історико-меморіальному заповіднику “Бабин Яр” працівниками меморіального комплексу поблизу Менори на камені пам’яті були виявлені фашистська свастика та антисемітські написи.

Це вже не перший випадок вандалізму, повідомляють представники Єврейського форуму України.

На жаль, варто відзначити, що ці образи на адресу пам’яті загиблих євреїв і нині живих українських євреїв відбуваються напередодні знаменних дат – таких, як День Пам’яті жертв Бабиного Яру 29 вересня і Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 27 січня“, – говорить президент Єврейського форуму України Аркадій Монастирський.

Завжди знаходяться сили, які влаштовують різноманітні провокації, які намагаються посіяти насіння расової ненависті та ксенофобії, зазначає Монастирський. Однак, за його словами, Україна вибирає шлях європейського розвитку, а значить – шлях боротьби з проявами антисемітизму.

Національний заповідник неодноразово звертався у МВС та у Київське управління міліції з проханням встановити камери відеоспостереження і постійні пости міліції поблизу меморіальних пам’ятників, але ці звернення наразі залишаються без реакції.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: