На Івано-Франківщині багатодітна переселенка вчить жінок у колонії шити інклюзивні книжки для дітей

Дата: 11 Липня 2017
A+ A- Підписатися

У місті Долина Івано-Франківської області багатодітна матір Зоя Соловйова, яка переїхала з Луганщини, навчає жінок Галицької колонії шити розвиваючі книжки для дітей з інтернатів.

Про це повідомляє Репортер.

За інформацією видання, у жінки шестеро дітей, її чоловік Дмитро 2,5 роки був добровольцем в АТО.

За допомогою ГО “Родина Кольпінга” Зої Соловйовій вдалося домовитися про візит до Галицької виправної колонії на Прикарпатті.

21 червня вона провела там майстер-клас із виготовлення книжок із тканини для розвитку дітей. Тепер засуджені жінки шиють 20 книжок для діток з інтернатів.

Соловйова планує на цьому не зупинятися, а їхати й до інших жінок.

Коли Зоя Соловйова пошила книжку для розвитку дитини, яка не бачить, зрозуміла, що хоче допомагати більше.

“Від батьків для таких діток я кошти намагаюся не брати. Але одну довелося відшити за 350 грн. Вартість, звісно, – тільки за тканину. Тепер я не можу себе нормально почувати, бо мені довелося взяти ці гроші. В нас багато є дитбудинків. Там є здорові дітки, є особливі, є глухі, є хворі на ДЦП, є дітки, які не бачать. І мене надихнули такі дітки, дітки яких я просто зустрічаю по дорозі”, – написала Зоя на своїй сторінці у Facebook.

Вона розповідає, що ідея допомоги дітям з інвалідністю та ув’язненим жінкам виникла через те, що “вона сама у статусі ВПО почуває себе так само непотрібною суспільству”.

“На превеликий жаль такі жінки, дітки, наші хлопці АТО, а також і ми – ВПО – нікому не потрібні. І боляче чути деякі образи у спину. Тут вони плачуть дивлячись в очі, а поза очима несуть всіляке, що і на голову не налізе”, – пише Зоя.

Вона закликає людей та організації долучатись до її проекту.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: