На Донеччині проросійські бойовики затримали керівницю волонтерів “Відповідальні громадяни”

Дата: 30 Січня 2016
A+ A- Підписатися

В “ДНР” бойовики затримали одного з керівників волонтерської групи “Відповідальні громадяни” Марину Черенкову.

Про це у своїй мережі Facebook написав один з активістів групи Євген Шибалов.

Відповідно до повідомлення, жінку затримали у себе вдома в Донецьку, ймовірно, бойовики так званого “Міністерства держбезпеки”.

“Мене забрали в МДБ”, – це все, що вона встигла нам написати. Після чого зв’язок із нею зник. Я і Енріке Менендес витратили всю ніч, аби встановити її місцезнаходження і з’ясувати подробиці. Поки безуспішно“, – написав волонтер.

“Зараз зранку їдемо в прокуратуру писати заяву”, – повідомив один з активістів групи Енріке Менендес.

 

У нас неприятная новость. Нашу Marina Cherenkova вчера вечером задержали у себя дома, в Донецке. Предположительно МГБ, п…

Posted by Энрике Анатольевич Менендес on Freitag, 29. Januar 2016

Як повідомляє видання “Острів”, у листопаді 2015 року так звана “МДБ ДНР” заборонила Марині Черенковій в’їжджати на підконтрольну бойовикам територію. Вона змушена була лишатись в окупованій зоні через хворого родича.

Також Євген Шибалов повідомив про те, що волонтеру Енріке Менендес «порадили» виїхати з підконтрольної донецьким бойовикам території, оскільки його також можуть затримати “силовики ДНР”. 

Ініціатівну групу “Відповідальні громадяни” створили у червні 2014 року. До неї увійшли люди, які вирішили залишитися у Донецьку та допомагати мирним мешканцям, які постраждали від бойовий дій.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: