На адмінкордоні з Кримом з’явилися стенди з правовою інформацією

Дата: 28 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

На КПВВ “Чонгар”, “Каланчак” та “Чаплинка” на адмінкордоні з окупованим Кримом з’явились інформаційні стенди з правовою інформацією, корисною для жителів півострова.

Про це повідомляє організація “Крим-СОС”.

Стенди розмістили в межах проекту “Я маю право” за підтримки прокуратури АРК та в співпраці з Мін’юстом і правозахисними організаціями.

“Метою проекту є поширення інформації щодо способів захисту порушених прав громадян, підвищення ефективності виявлення та фіксації фактів порушення прав на тимчасово окупованій території, встановлення та притягнення винних до відповідальності”, – зауважили активісти.

З інформаційних стендів кримчани можуть дізнатися про види порушень окупаційною владою прав людини, які кваліфікуються як злочини, а також контактні дані органів прокуратури, правоохоронних органів, центрів безоплатної правової допомоги та правозахисних неурядових організацій, до яких можуть звернутись із заявою про кримінальне правопорушення або по правову допомогу.

Як відомо, у серпні минулого року на Донбасі та на адмінкордоні з Кримом на реконструкцію закрили частину КПВВ. Чиновники тоді розповідали, що нові пункти матимуть більше вбиралень і будуть пристосовані для людей з інвалідністю. Проте наприкінці року виявилось, що підприємство “Укрінтеравтосервіс”, яке працює над реконструкцією, не розробило проектної документації на облаштування КПВВ, а тому було невідомо, коли закінчать роботи. У своїх звітах українські та міжнародні експерти неодноразово підкреслювали, що стан пропускних пунктів на Донбасі та в Криму є незадовільним.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: