На тимчасово окупованих територіях Донеччини окупанти захоплюють стратегічні підприємства та фінансові установи

Дата: 19 Травня 2022
A+ A- Підписатися

На тимчасово окупованих територіях Донецької області російські ставленики захоплюють стратегічні підприємства та фінансові установи. 

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

Фото ілюстративне з фейсбуку ГУР

Як зазначає ГУР, об’єкти інфраструктури та установи фінансово-банківської системи на тимчасово окупованих територіях Донецької області рашисти намагаються приєднати до так званої “ДНР”.

Для цього “Державний комітет оборони ДНР” під головуванням колабораціоніста Дениса Пушиліна ухвалив рішення про “націоналізацію” стратегічних підприємств. Під цю процедуру підпадають і всі цінності, виявлені у банківських сейфах та платіжних терміналах.

Також окупанти намагаються налагодити роботу критично важливих закладів інфраструктури, відряджаючи на них “перевірені кадри”.

Утім, масова мобілізація, проведена так званою владою “ДНР”, спричинила гострий дефіцит співробітників на більшості об’єктів тимчасово окупованих територій.

Зокрема, керівництво Донецької залізниці звернулось до окупаційних адміністрацій з проханням демобілізувати їхніх співробітників для виконання невідкладних заходів з ремонту та обслуговування залізничної інфраструктури.

Натомість “влада ДНР” за відсутності мобілізаційного ресурсу відправляє на війну не тільки співробітників стратегічних підприємств, але й студентів закладів вищої освіти, людей з хронічними хворобами та інвалідністю.

Крім того, в межах політики економії фінансових ресурсів донецькі “керманичі” зменшують для “мобілізованих” заробітну плату за основним місцем роботи. Працедавцям дозволили нараховувати їм так званий «голий» оклад без жодних надбавок та премій. Що значно менше від звичного середньомісячного заробітку.

Нагадаємо, що в ОРДЛО відкривають нові кладовища для поховання примусово мобілізованих чоловіків. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: