На Сумщині та Донеччині з-під російських ударів евакуювали літніх та родини з дітьми

Дата: 24 Червня 2026
A+ A- Підписатися

У Сумській та Донецькій областях службовці допомогли поїхати з-під російських обстрілів кільком групам цивільних. 

Про це розповіли в Нацполіції. 

Скриншот відео

На Донеччині цивільних вивозили з Дружківки. 

Одні з урятованих – жінка з 11-річною донькою та кішкою Ясею. Вони приїхали з Краматорська, щоб умовити літніх родичів евакуюватись, але один з російських обстрілів убив дідуся. 

“Позавчора був приліт, а зараз ми їдемо до Дніпра – ховати батька”, – крізь сльози розповідає жінка.

Також з небезпеки допомогли поїхати 69-річній Наталії, яка переїхала до Дружківки з Костянтинівки, розбомбленої росіянами.

“Потім я впала, зламала руку. Хотіла виїхати раніше, але не вийшло. Чим довше живу, тим гірше й гірше. Зв’язку вже немає, пункт, звідки можна зателефонувати, працює по дві-три години. Аптеки зачинені, ліків немає. Пенсію їдемо знімати у Краматорськ, бо тут банкомати не працюють. Дехто навіть на велосипедах туди їде, щоб купити продукти”, – ділиться пенсіонерка. 

Ще щонайменше 14 людей, серед яких двоє дітей та маломобільний пенсіонер, лишались у Білопільській громаді на прикордонні Сумщини. 

У підсумку поліціянти успішно вивезли всіх людей та передали волонтерам. 

Нагадаємо, що днями на Херсонщині та Харківщині з небезпеки евакуювали цивільних, серед яких були поранені російськими обстрілами.

Поділитися:
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter або ⌘+Enter.