МЗС України обурилося заявами на підтримку анексії Криму від французької політикині

Дата: 04 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Міністерство закордонних справ України обурилося, коли одна з кандидатів передвиборчої кампанії у Франції Марін Ле Пен заявила підтримку тимчасової окупації та спроби анексії Росією Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Про це йдеться в коментарі МЗС, передає служба міністерства.

У тексті заяви зазначається, що дії держави-агресора були рішуче засуджені усіма цивілізованими країнами світу, що підтверджується Резолюціями ГА ООН 2014 та 2016 років, а також численними рішеннями та документами ЄС, НАТО, Ради Європи. У відповідь на злочинні дії Кремля Франція, разом з іншими партнерами по Великій сімці та ЄС, запровадила проти Росії санкції, скасування яких можливе лише після припинення російської агресії проти України та деокупації Криму і Донбасу.

“Роблячи заяви, які повністю повторюють кремлівську пропаганду, французька політик виявляє неповагу до суверенітету і територіальної цілісності України та повністю ігнорує фундаментальні принципи міжнародного права”, – ідеться в коментарі МЗС.

У МЗС нагадують, що подібні заяви, а також дії у порушення українського законодавства, обов’язково матимуть наслідки, як це вже було у випадку окремих французьких політиків, яким заборонено в’їзд в Україну.

“В Україні розраховують, що французька громадськість дасть принципову оцінку такій безвідповідальній риториці однієї з претенденток на найвищу посаду Франції”, – ідеться в заяві.

У міністерстві сподіваються, що Франція і надалі залишатиметься важливим партнером України і сприятиме у боротьбі проти російської агресії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: