Мешканець Львівщини добивається покарання лікарів, через яких помер його син

Дата: 08 Серпня 2017
A+ A- Підписатися

Мешканець Жидачіва Львівської області Володимир Кулак намагається зробити все можливе, щоб відповідне покарання отримали лікарі райлікарні, через нефаховість та недбалість яких помер його 12- річний син Роман.

Про це повідомила народний депутат Ірина Суслова, до якої Володимир Кулак звернувся по допомогу.

“Медики районної лікарні у м. Жидачів не змогли поставити вірний діагноз щодо завороту тонкої кишки, хоча всі симптоми в дитини проявлялись дуже гостро. 12 годин бездіяльності медперсоналу стали фатальними для життя хлопчика. Й коли його привезли у львівський ОХМАДИТ, було вже пізно. Попри надскладну операцію, що тривала цілий день, Роман помер”, – пише Ірина Суслова на своїй сторінці у Фейсбук.

Вона нагадує, що ст. 140 Кримінального кодексу України передбачає до двох років ув’язнення за неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків.

“Очевидно, цю ситуацію “зам’яли” б, але депутатське звернення зробило свою справу”, – підкреслює Ірина.

За її словами, Жидачівська райлікарня провела внутрішнє розслідування й 4 лікаря з 8, які оглядали Романа, визнані винними та подані на переатестацію. Прокуратура Львівської області повідомила, що по факту неналежного виконання медпрацівниками їхніх обов’язків відкрито кримінальну справу. Заступник генпрокурора взяв її під свій контроль, що, на думку депутатки, має пришвидшити розслідування.

Ірина Суслова також заявляє, що підтримує вимогу Володимира Кулака про перенесення розслідування з Жидачева до спеціалізованого слідчого управління Нацполіції Львівської області.

“За таких умов матимемо гарантію, що воно буде справді незалежним та результативним. Разом очікуємо, щоб цю справу довели до завершення”, – пише депутатка.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: