Мер Сколе прочитав антисемітську лекцію (відео)

Дата: 15 Травня 2018
A+ A- Підписатися

Мер українського міста Сколе Володимир Москаль розповів, що Україною править “московсько-ж*дівська влада”.

Відео зі словами чиновника показав на своїй сторінці у Facebook директор Українського єврейського комітету Едуард Долінський.

На записі Володимир Москаль висловлює своє захоплення діяльністю голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича.

“З історичних довідок, і зараз Володимир В’ятрович відкриває історичні правдиві документи, після приходу більшовиків у владі від 70 до 95 відсотків були євреї, які знищували нації і народи”, – зауважив Москаль.

Також мер Сколе, як йому здається, проводить аналіз Кабали та Тори.

“Це ті книги, на яких виховуються молоді євреї з 10 років. Там хлопці чітко підковані, знають, хто ворог і як працювати на його знищення. До речі, багато в тих працях приділяється смерті ґоїв. Ґоями вони вважають усіх, крім юдеїв. Усіх – християн, арабів, буддистів. Це не люди, для них вони не люди. Після приходу їх до всесвітнього панування, тому що вони чітко йдуть до цього, формують політику космополітизму і лібералізму, щоб знищити всі нації, залишити політичну націю, змішати всіх до купи – міграції, чорні”, – продовжує Москаль.

Проте сам чиновник зізнається, що не читав книги, а аналізував виписки з праці націоналіста та члена ОУН Павла Штепи “Мафія та Україна”.

Наостанок мер Сколе розповів про те, що євреї в 1941 році підтримували Сталіна.

“1941 рік, під Москвою Гітлер з військами. Світове ж*дівство думає, кому дати гроші і зброю. І між двома вибирають Сталіна, запаковують повністю – від шкарпеток до зброї, – і відбувається реально перелом”, – розповів він.

Редакція Центру інформації про права людини нагадує, що створення негативного образу етнічної, релігійної чи певної соціальної групи, твердження про моральні недоліки тієї чи іншої етнічної або релігійної групи та звинувачення етнічної групи в спробах захоплення влади або в територіальній експансії є різними проявами мови ворожнечі.

Публічна трансляція та розповсюдження таких висловів підпадають під дію ст. 161 Кримінального кодексу України про розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Нагадаємо, що за антисемітські висловлювання МЗС відкликало свого консула з Гамбурга. Він робив перепости малюнків зі стилізованою під український прапор свастикою, а в коментарях до своїх дописів писав, що “фашистом бути почесно”.

Тоді очільник МЗС Павло Клімкін написав у своєму Twitter, що в МЗС немає місця антисемітам.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: