Медіапрофспілка закликає Авакова перевірити діяльність Ківи

Дата: 03 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

Журналіст розповів, що заступник начальника УМВС Херсонської області Ілля Ківа відмовився відповідати на його питання та погрожував мобілізацією.

Як пише сайт Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ), член Херсонського осередку спілки Ігор Трубаєв повідомив про погрози з боку міліції.

За його словами, заступник начальника УМВС Херсонської області Ілля Ківа розмістив у Facebook допис про візит на лінію розмежування Херсонщини з окупованим Кримом.  Ігор Трубаєв у коментарях під дописом поставив питання: “Так а рейд чим закінчиться? Справи до суду будуть передаватись?“. На це Ілля Ківа відповів, що перш ніж ставити питання, журналіст має “виконати борг перед Батьківщиною” та скоро йому “слідчий питання поставить“.

Журналіст говорить, що така реакція на звичайне запитання є неадекватною, та припускає, що таким чином Ілля Ківа демонструє образу та бажання помститися за критичні матеріали про нього, що розміщуються на сайті “Херсонські вісті“. Трубаєв побоюється за свою безпеку: “Крім того, виходячи з тієї інформації, яку надають полтавські правозахисники, у мене є привід переживати, що погрози з віртуального світу можуть втілитись у реальні дії”

Як зазначає голова Незалежної медіа-профспілки України Юрій Луканов, така поведінка міліціонера є некоректною та неприйнятною: “Погрози відправити людину на фронт від службової особи більше схоже на зведення рахунків через особисті мотиви. Крім того, такий підхід перетворює саму ідею служби з почесного обов’язку на покарання на зразок тюрми”.

За словами Юрія Луканова, профспілка закликає чиновників та службовців дотримуватись законодавства, бути більш відкритими й публічними, будувати адекватний діалог із журналістами.

Незалежна медіа-профспілка України звертається до Міністра МВС Арсена Авакова з вимогою перевірити діяльність заступника начальника УМВС Херсонської області Іллі Ківи та ретельніше стежити за діяльністю представників МВС в усіх регіонах“, – йдеться у повідомленні НМПУ.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: