Майже 30 країн проголосували проти нової кримської резолюції ООН

Дата: 16 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

26 країн, серед яких Росія, Білорусь та Сербія, проголосували проти оновленого проекту резолюції “Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь (Україна)”, ухваленого напередодні на засіданні Третього комітету Генеральної Асамблеї ООН.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Проект нової резолюції схвалили 67 країн, 82 утрималися. Проти голосували Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Китай, Куба, КНДР, Еритрея, Індія, Іран, Казахстан, Киргизстан, М’янма, Нікарагуа, РФ, Сербія, ПАР, Південний Судан, Судан, Сирія, Таджикистан, Уганда, Узбекистан, Венесуела, Зімбабве.

У документі йдеться про те, що з 2014 року російська влада застосовує тортури, вибиваючи неправдиві свідчення у політично мотивованих справах, і здійснює незаконні затримання та арешти громадян України. Також у резолюції міститься вимога до міжнародних організацій і спеціалізованих установ ООН позначати в офіційних документах півострів лише як “Автономна Республіка Крим та місто Севастополь (Україна), які є тимчасово окупованими Російською Федерацією”.

Журналісти зазначають, що після голосування в комітеті проект розгляне Генеральна Асамблея ООН, а голосування очікується в грудні цього року.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter