Багато доказів злочинів на Майдані вже знищено – доповідач ООН

Дата: 18 Вересня 2015
A+ A- Підписатися

Через знищення доказів процес притягнення винних до відповідальності відбувається дуже повільно.

Як повідомляє УНІАН, про це заявив спеціальний доповідач ООН з питань позасудових страт, страт без належного судового розгляду або довільних страт Крістоф Хайнс.

Він висловив занепокоєння щодо розслідування подій, що мали місце під час протестів на Майдані з листопада 2014 року до лютого 2014 року, а також подій в Одесі 2 травня 2014 року.

В цілому, наше занепокоєння стосується обох цих випадків, тому що багато доказів було знищено одразу ж після цих подій“, – наголосив Крістоф Хайнс.

Він зауважив, що це ускладнило розслідування, воно відбувається дуже повільно, і закликав українську владу його пришвидшити.

Нагадаємо, у проекті постанови, зареєстрованому спікером Верховної Ради Володимиром Гройсманом, пропонується безстроково призначити суддею Печерського районного суду Віктора Кицюка, що підозрюється у переслідуванні “автомайданівців”. Спікер закликав повідомляти про факти порушень з боку кандидатів на посади суддів на електронну адресу комітету з питань правової політики і правосуддя k_prav_pol@rada.gov.ua.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter